Konopné semienka

Konopné semienka BIO lúpané 150g

Konopné semienka BIO lúpané 150g

150g. Konopné semienka lúpané sú zdrojom vitamínov, minerálov, bielkovín, antioxidantov, vlákniny a ..

4,70 €

Konopné semienka BIO lúpané 300g

Konopné semienka BIO lúpané 300g

Konopné semienka lúpané sú zdrojom vitamínov, minerálov, bielkovín, antioxidantov, vlákniny a omega ..

8,90 €

Konopné semienka BIO nelúpané 150g

Konopné semienka BIO nelúpané 150g

150g. Konopné semienka nelúpané sú zdrojom vitamínov, minerálov, bielkovín, antioxidantov, vlákniny ..

2,90 €

Konopné semienka BIO nelúpané 300g

Konopné semienka BIO nelúpané 300g

Konopné semienka nelúpané sú zdrojom vitamínov, minerálov, bielkovín, antioxidantov, vlákniny a omeg..

4,90 €

Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)

Konopné semienka

Dokonalá potravina vhodná k všestrannému použitiu. Môžete ňou obohacovať cestoviny, šaláty, pridávať semienka do domáceho pečiva alebo primiešať ho do domácich smothie, jogurtov, či müsli. Semienka môžete tiež konzumovať samotné, len tak “zobkať” počas dňa alebo večer pri telke. Veď prečo nie - chutia naozaj fantasticky.


V našom obchode dostanete len semienka pestované v ekologickom hospodárstve a s ohľadom na zachovanie ich výživových hodnôt. Nemusíte sa obávať žiadnych pridaných látok, ide o 100 % bio potravinu. Nemusia vás strašiť ani žiadne “stavy”, semienka, ako ani žiadne naše produkty, neobsahujú THC a nemajú žiadne psychotropné účinky.


Zato však obsahujú vlákninu, bielkoviny, vitamíny, minerály, kyselinu listovú, omega mastné kyseliny 3 a 6, antioxidanty či veľmi vzácnu kyselinu gama-linolénovú (GLA), ktoré vyživujú, liečia a regenerujú organizmus. Vyzdvihujeme hlavne obsah bielkovín, ktorý v jednom semienku tvorí až 32 % obsahu. Semienka majú vynikajúci vplyv na tráviaci systém a jeho funkcie, ktoré sa odrazia nielen v perfektnom zažívaní, ale aj vo vynikajúcej imunite a obranyschopnosti organizmu. Pre regeneračné účinky sa konopné semienka odporúčajú aj športovcom, pretože rýchlo a efektívne odbúravajú metabolity kyseliny mliečnej, spôsobujúcej citeľnú bolesť svalov po vydanej námahe.


Neobsahuje žiadne alergény. Skladujte v suchom a tmavom prostredí. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov.