Srvátkovo-konopný proteín.

 Pre všetkých športovcov a ľudí, ktorým záleží na zdravom životnom štýle, prinášame nový produkt. Gaiahemp vám ponúka srvátkový proteín obohatený o konope.

Ide o dokonalé spojenie živočíšneho a rastlinného potenciálu v jednom nápoji. Srvátkový proteín od overeného slovenského výrobcu - Koliba Hriňová - ktorý pôsobí na trhu viac než 20 rokov, sme obohatili o konopný proteín získavaný z kvalitného ekologického pestovania. Vynikajúci proteín, ktorý v sebe nesie stopy všetkých dôležitých látok, aby čo najlepšie pomáhali vášmu progresu. Srvátku netreba príliš predstavovať. Patrí k najčastejšie používaným doplnkom stravy pre profi a aktívnych športovcov. Je to vďaka ideálnemu pomeru bielkovín, ktoré sú základom pre budovanie svalovej hmoty bez zbytočného tuku.

Srvátkové proteíny vynikajú svojou skladbou vitamínov, minerálov, tráviacich enzýmov, probiotických kultúr a aminokyselín BCAA (leucin, izoleucin, valin). Obsahuje tiež kyselinu linoleovú (CLA), ktorá pomáha podpore rastu svalovej hmoty a výkonu športovcov.

Za jeden z hlavných účinkov srvátky je považovaná schopnosť zvyšovať glutatión (GSH), čo je najdôležitejší vo vode rozpustný antioxidant. Jeho najväčšou devízou je, že dokáže odbúrať tzv. oxidačný stres, ktorý sa spája so syndrómom pretrénovania. Nízka hladina GSH však znamená ďaleko väčšie problémy pre organizmus a spája sa s viacerými diagnózami.

Konopná zložka proteínu je 100 % bio rastlinného pôvodu z ekologického pestovania. Získava sa zo semien tzv. zdravej konope (tá neobsahuje žiadne psychotropné látky) a je bez ďalšieho chemického zásahu či úpravy.

Jeho najväčšou výhodou je ideálny pomer omega mastných kyselín 3, 6 a 9, ktoré si organizmus nedokáže sám vytvoriť. Obsahuje aj všetkých 23 aminokyselín a 8 esenciálnych kyselín. K tomu treba pripočítať vysoký podiel vitamínov A, B1, B2, B3, B6, C, D a E, antioxidanty a minerály (horčík, zinok, železo a vápnik). V hojnom množstve je zastúpená aj vláknina, ktorá je nevyhnutná pre správne fungovanie metabolizmu a trávenie. No a napokon, konopná zložka obsahuje rovnako vysokokvalitné rastlinné bielkoviny, ktoré sú dokonalou kombináciou pre živočíšne bielkoviny obsiahnuté v srvátke.

Konopný proteín napomáha regenerácii svalovej hmoty a kĺbov. Je skvelý pri detoxikácii organizmu, pretože z tela vyplavuje toxíny a ťažké kovy. Zlepšuje imunitu, celkový metabolizmus a tráviaci systém. Pravidelné užívanie konopného proteínu má pozitívny vplyv na krvný obeh. Unikátne zloženie je obohatené o tzv. zelené slnko - chlorofyl, ktoré čistí krv.

Srvátkovo-konopný proteín je unikátny produkt na trhu fitness a zdravej výživy. Neobsahuje žiadny pridaný cukor ani konzervanty a  je sladený prírodnou stéviou. Kombinuje živočíšne makroživiny s rastlinným potenciálom mikroživín a dodáva organizmu výber tých najkvalitnejších látok potrebných pre správny rast a regeneráciu svalovej hmoty a zdravý životný štýl. Takto dosiahnutý synergický efekt zaručuje vášmu nasadeniu ten správny potenciál a napomáha k efektívnejšiemu budovaniu svalstva a celkovému zdravému organizmu.

Príprava: Približne 30 g prášku (dve zarovnané odmerky) rozmiešajte v 3 dl vody alebo mlieka (najlepšie rastlinného). Odporúčanú dávku si doprajte hodinu pred a do pol hodiny po tréningu. Proteín môžete primiešať aj do smothie, jogurtov, ovsených vločiek alebo müsli (najlepšie) v rámci raňajok. Vaše telo dostane potrebné živiny pre správny štart dňa a navyše vás protein zasýti na celé dopoludnie. Na vás je len, vybrať si z viacerých chutí.

Zloženie: Srvátkový proteín, BIO konopný proteín, BIO kakao, čokoládová aróma, prírodná stévia (glykosidy steviolu).

Skladujte v suchom a tmavom prostredí. Obal po otvorení dôkladne uzavrite a spotrebujte do 3 mesiacov. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Proteín používajte ako doplnok stravy, nie je jej plnohodnotnej náhradou.   

Výrobok obsahuje Laktózu.

Energetická a výživová hodnota na 100g
Energetická hodnota 1677 kJ/ 399 kcal
Tuk 9,4g
- z toho nasýtené tuky 4,2g
Sacharidy 16,30g
- z toho cukry 5,10g
Vláknina 9,80g
Bielkoviny 64g
Soľ 0,21g

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Konopný proteín WHP Čokoláda 420g

  • Výrobca: GH supplements
  • Kód produktu: protein-whp-cokolada-420g
  • Dostupnosť: Skladom
  • 14,90 €


Štítky: proteín, WHP, čokoláda