Konopný čaj

Konopný čaj natural BIO (35g)

Konopný čaj natural BIO (35g)

Konopný čaj Natural BIO 35g Konopný čaj je vyrobený z ručne zbieraných lístkov a kvetov technic..

6,90 €

Konopný čaj natural BIO de luxe (35g)

Konopný čaj natural BIO de luxe (35g)

 Konopný čaj BIO DE LUXE, 35g.  (4% CBD) Čaj je vyrobený z neskorého zberu kedy je kv..

9,90 €

Konopný čaj s citrónovou trávou (35g)

Konopný čaj s citrónovou trávou (35g)

Hmotnosť: 35g. Konopný čaj s citrónovou trávou je vyrobený z listov a kvetu konopy siatej a cit..

5,50 €

Konopný čaj s ibištekom (35g)

Konopný čaj s ibištekom (35g)

Hmotnosť: 35g. Konopný čaj s ibištekom je vyrobený z listov a kvetu konopy siatej a kvetov ibiš..

5,50 €

Konopný čaj s mätou (35g)

Konopný čaj s mätou (35g)

Hmotnosť: 35g. Konopný čaj s mätou je vyrobený z listov a kvetu konopy siatej a listov mäty.Kon..

5,50 €

Konopný čaj s rakytníkom (35g)

Konopný čaj s rakytníkom (35g)

Konopný čaj v kombinácii s rakytníkom 35g. Konopný čaj je vyrobený z lístkov a kvetu technickej..

5,50 €

Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)

Konopný čaj

Ekologicky pestovaná, ručne zbieraná a 100 % bio zmes konopného čaju z konopných listov a kvetov je tu pre vás hlavne na uvoľnenie organizmu a napätia, ktoré počas dňa zažívate. Stres a nervozita si vyberajú daň na každom z nás a konopný čaj je ich ideálny protivník, ktorý vám pomôže aj pri tých najťažších chvíľach.


Pôsobí pozitívne na nervovú sústavu a už po pár dúškoch budete cítiť upokojujúce a relaxačné účinky konopného čaju. Odporúčame ho piť aj v prípade, ak trpíte nespavosťou alebo máte problémy s migrénami a bolesťami hlavy, či svalov. Nejedná sa pritom o žiadne omamné pôsobenie, čaj v sebe neobsahuje žiadne psychotropné látky.


Jeho dlhodobé užívanie pomáha metabolizmu, tráveniu, upravuje krvný tlak, reguluje cukor v krvi a znižuje cholesterol v krvi. Má preukázateľné účinky na celú srdcovo-cievnu sústavu. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a blahodárne pôsobí aj na kĺby, pokožku a svaly. Pre kanabionidy, látky, ktoré v sebe obsahujú produkty vyrábané z konope (nejde o psychotropné látky, ale o zložky, ktoré sú pre naše telo nadmieru prospešné a zdravé), sa čaj odporúča aj pre správne fungovanie metabolizmu. Reguluje fungovanie tráviaceho systému a podporuje chuť do jedla.


Konopný čaj má takisto detoxikačné účinky a podporuje imunitu. Vhodne pôsobí pri bežnom nachladnutí, ale zvládne sa popasovať aj s vážnejšou chrípkou alebo problémami dýchacieho ústrojenstva. Upokojujúce účinky ocenia aj ženy, ktoré trápia silnejšie menštruačné bolesti a tiež ľudia, ktorí trpia rôznymi kožnými problémami.


Príprava: Vyberte si z našej ponuky čaj s obľúbenou príchuťou. Jednu čajovú lyžičku nechajte vylúhovať vo vode s teplotou 80 ºC alebo pred bodom varu (pozor - vriaca voda zabíja množstvo živín) a podľa chuti oslaďte - najlepšie medom. Neprekračujte dennú dávku. Skladujte na suchom a tmavom mieste.