O nás

Sme firma, ktorá sa zaoberá predajom a distribúciou konopných produktov a produktov zdravej výživy.

Svoje produkty predávame v internetovom obchode gaiahemp.sk.

BIO certifikát kvality.

Na rozdiel od konopy indickej (marihuany) technická konopa, čiže hemp, neobsahuje žiadne THC.

Prostredníctvom našich produktov chceme pomáhať nielen ľudom, ale predovšetkým našej planéte, ktorá nám darovala túto zázračnú a všestrannú rastlinu. Zároveň chceme priniesť kúsok prírody do každej domácnosti, každému z vás.

Nie vždy je v našich životoch dôležitý cieľ. Oveľa dôležitejšia je cesta za ním. Vtedy sa cesta stáva cieľom. A na tejto ceste je dôležité zamerať sa na svoje JA – na jeho psychickú i fyzickú stránku. Veď každá zmena, každý progres začína zvnútra.

Naše produkty sú určené pre každého, komu záleží na svojom zdraví a zdraví svojich blízkych. Sú tu pre tých, ktorí podporou konopných produktov (nielen našich) chcú svojou troškou prispieť k ozdraveniu našej planéty.

Musíme sa prestať pýtať, čo môžeme vyťažiť zo zeme, ale ako môžeme prispieť Zemi. „Veď všetko to živé nám dala Gaia, všetko to živé nám dala naša Zem, skúsme si to vážiť – už je na čase.“ (Majk Spirit)

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako môžete kúpou našich produktov prispieť k ozdraveniu našej planéty a civilizácie, kliknite sem.